Košík

Objednať po telefóne? +420 799 536 271 (Po – Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

Pre život v pohybe

Kloubin je šampión v kĺbovej výžive pre aktívnych ľudí každého veku. Dve tabletky denne sa postarajú o to, aby vaše kĺby vždy stačili vášmu životnému štýlu.

od 12,15 €/balenie na mesiac

Úvodná stránka
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24h

KLOUBIN je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

11 účinných látok

s overeným účinkom

100% bezpečný nákup

platíte až pri prevzatí tovaru

KLOUBIN vždycky zaberie

Pre všetkých, ktorí majú radi pohyb

Kloubin je v Česku vyrobený šampión v kĺbovej výžive pre všetkých športovcov, aktívnych ľudí v najlepších rokoch aj seniorov. Je nenahraditeľným parťákom, ak ste nadšený záhradkár, chatár, cestovateľ, horal, bežec alebo napríklad cyklista. Ak nechcete len sedieť doma pri televízii a pohyb je dôležitou súčasťou vášho života, siahnite po Kloubine. Vždy zaberie!

pre-zivot-v-pohybe
Silné a zdravé kĺby

Maximálne pevné a pružné kĺby

Kloubin obsahuje okrem iného Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata), ktorý účinne pôsobí vo všetkých kĺboch – kolenných, bedrových, kĺboch rúk a chrbtice. Kadidlovník pílovitý prispieva nielen k udržaniu zdravia kĺbov, ale aj kostí. Zinok, vitamín K2 a D3 prispievajú k udržaniu normálneho stavu kostí. Kloubin obsahuje tiež zvýšené množstvo hydrolyzovaného kolagénu typu I. v kombinácii s hydrolyzovaným kolagénom typu II. a vitamínu C pre kĺby, šľachy, chrupavky. To všetko dodá kĺbom toľko potrebnú každodennú výživu, flexibilitu a komfort pre ich maximálnu pevnosť a pružnosť. Vďaka tomu budete v kondícii pri každej aktivite.

Kolagén pre aktívny deň

Unikátna kombinácia 11 účinných látok dodá vašim kĺbom špecifické živiny, ktoré skutočne potrebujú. Dôležité sú hlavne tzv. 3 stavebné kamene zdravých kĺbov: glukosamín, chondroitín a kolagén. Kloubin ako jeden z mála prípravkov na trhu obsahuje hneď dva typy hydrolyzovaného kolagénu, ktorý je kľúčom k pevnosti a odolnosti vašej chrupavky. Hydrolyzácia kolagénu zaisťuje jeho dobré vstrebávanie, ktoré je zásadné pre biologickú dostupnosť živín vo vašom tele.

kolagén pre aktívny deň
koniec boľavým kĺbom

Koniec nepohodlia alebo stuhnutosti

Život je zábavnejší, keď sme zdraví a nič nás nebolí. Pravidelný pohyb a starostlivosť o kĺby sú tým najlepším, čo pre seba môžete urobiť. Kloubin je vhodný na dlhodobé podávanie aj na nárazové použitie. Vitamín C uľaví od únavy a vyčerpania a vy sa zase môžete naplno venovať plávaniu, jazde na bicykli, nordic walkingu alebo joge. V kresle pri televízii si zdriemnete neskôr.

Navrhnuté odborníkmi, vyrobené v Českej republike

Kloubin vyrábame za prísnych laboratórnych podmienok v našom vlastnom výrobnom závode v Českej republike, kde máme úplnú kontrolu nad všetkým od výroby až po rýchle dodanie k vám domov. Na unikátnom zložení 11 účinných látok dlho pracoval český tím skúsených biochemikov s jasným cieľom: aby ste sa pri pravidelnom užívaní Kloubinu cítili výrazne lepšie a užívali ste si zase každý pohyb naplno.

vyrobené v CZ

Užívajte pravidelne
pre optimálny účinok

Odporúčaná denná dávka sú 2-3 kapsuly podľa potreby. Pri vyššej záťaži je možné užívať až 4 kapsuly denne. Najlepšie je poriadne ich zapiť vodou po väčšom jedle, čo zvýši celkovú vstrebateľnosť a účinok aktívnych látok.

užívajte pravidelne pre maximálny účinok

Prečo to bude fungovať?

Každá kapsula KLOUBIN® obsahuje 11 účinných látok, ktoré poskytujú všetko, čo je dôležité pre vaše kĺby. Presvedčte sa o jeho účinnosti priamo na sebe.

Spoznajte to na vlastnej koži

Spätná väzba na KLOUBIN®

ČO O NÁS HOVORIA OSTATNÍ

Nech nehovoríme stále len my. Prečítajte si názory našich zákazníkov

Kupovala jsem na doporučení známe a nelituji toho. Když to porovnám s výživami, které jsem užívala dříve, tak žádná neměla takto komplexní složení. Určitě to bude mít něco do sebe a díky tomu opravdu funguje.

Radka

Radka

užívam pravidelne

bez foto

Viera

Po niekoľkých dňoch užívania pociťujem úľavu od bolesti v kolenách.

bez foto

Olga

Nevěřila jsem, ale otoky a bolesti kloubů se opravdu zmírnily. Děkuji, doporučím vás dále.

Naďa

Naďa

naprostá spokojenost

bez foto

Veronika

doporučila mi ho známá a musim říct, že se cítím lépe

Monika

Monika

Testoval jsem toho více, ale Kloubin zatím v poměru cena/výkon velmi dobrý. Máte mou pochvalu.

bez foto

Richard

Splnilo svůj účel - klouby bolí méně. Budu užívat dále.

Jarda

Jarda

Ulevilo mi to od bolesti kloubů, takže hodnotím kladně..

bez foto

Pan Milan

Nemam co vytknout. Hodně v práci přetěžuji kolenní klouby (řidič VZV) a Kloubin mi vážně pomohl je lépe vyživit. Bolesti teď vůbec nepociťuji.

Michal

Michal

funguje

bez foto

Milan

Najezdim na kole 300-500 km mesicne a tohle beru na udrzbu. Vstrebatelnost mi prijde dobra, druhy den po aktivite nic necitim.

bez foto

Robert

ZLOŽENIE

unikátna kombinácia 11 účinných látok

glukosamín sulfát

Glukosamín sulfát

Glukosamín je základným stavebným materiálom kostí a kĺbových chrupaviek. Prispieva k udržaniu pružnosti a pohyblivosti kĺbov. Je dôležitý najmä pre športovcov, ktorí kladú dôraz na pevnosť šliach a kostí, ich správne natiahnutie a vysoký rozsah pohybu.

Chondroitín sulfát

Tvorí hlavnú zložku kĺbovej chrupavky, ktorá stimuluje tvorbu kolagénu. Podporuje pružnosť a pohyblivosť kĺbov a pozitívne ovplyvňuje ich metabolickú rovnováhu. Priaznivý účinok chondroitín sulfátu sa prejaví približne po 4 až 6 týždňoch užívania a pretrváva niekoľko týždňov. Kombinácia glukosamínu a chondroitínu je vždy vhodnejšia ako užívanie samotnej látky.

chondroitín sulfát
MSM (Metylsulfonylmetán)

MSM (Metylsulfonylmetán)

Metylsulfonylmetán je kĺbová výživa, ktorá prospieva kĺbom aj kostiam. Môže to znieť dosť chemicky, ale je to organická zlúčenina prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele, kde sa podieľa na rôznych metabolických procesoch. Podporuje správne využitie vápnika a fosforu, a tým udržuje optimálnu pružnosť a pohyblivosť kĺbov.

Kadidlovník pílovitý
(Boswellia serrata)

Synonymum pre kĺby. To je Kadidlovník pílovitý. Ten prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov. Kadidlovník pílovitý tiež priaznivo pôsobí na normálnu činnosť srdca, hladinu cholesterolu v krvi a normálnu funkciu dýchacieho systému. Na poriadny výstup do kopca úplne ideálny.

Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata extrakt)
Hydrolyzovaný kolagen

Hydrolyzovaný kolagén typu I a II.

Kloubin ako jeden z mála prípravkov na trhu obsahuje hneď dva typy hydrolyzovaného kolagénu, od ktorého závisí sila a odolnosť vašej chrupavky. Hydrolyzovaný, teda štiepený kolagén je stráviteľnejší, lepšie sa vstrebáva a vo vašom tele tak dôjde k jeho vyššej využiteľnosti. Vďaka správnej hladine kolagénu v tele sa organizmus lepšie regeneruje a vaše chrupavky, šľachy, svalstvo a tkanivá majú dostatok správnej výživy.

Vitamín C

Bez céčka sa jednoducho nezaobídete. Pozná ho síce úplne každý, málokto ale vie, že je tiež veľmi dôležitý pre pohybový aparát. Významne ovplyvňuje tvorbu spojivových tkanív a metabolizmus kolagénu, ktorý má zásadný vplyv na funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Dbať na vyšší prísun vitamínu C by mali hlavne fyzicky aktívni ľudia, fajčiari a seniori. Väčšina z nás však v strave nepokryje odporúčanú dennú dávku a preto je vhodné do pravidelne dopĺňať. Nedostatok vitamínu C sa môže prejavovať napríklad únavou.

vitamín C na kĺby
vitamín D na kĺby

Vitamín D3

Déčko je slnečným vitamínom a teda najľahšie prijímaným, avšak jeho nedostatkom v dnešnej dobe trpí 59% populácie. Vitamín D3 prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k normálnej zrážanlivosti krvi a je dôležitý pre udržanie zdravých kostí a zubov. Pomáha tiež udržiavať zdravú imunitu. V našich končinách, kde si slniečka príliš neužijeme, sa déčko oplatí dopĺňať po celý rok.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je kľúčovou súčasťou synoviálnej tekutiny, ktorá pomáha mazať a chrániť kĺby pred opotrebovaním. Vďaka svojej vysokej viskozite a elastickej povahe poskytuje kyselina hyalurónová tlmiaci efekt, ktorý znižuje vplyv a stres na kĺbové povrchy. Kyselina hyalurónová môže podporovať zdravie a integritu kĺbovej chrupavky, ktorá je kľúčová pre plynulý pohyb kĺbov.

kyselina-hyaluronova
vitamín K2 na kĺby

Vitamín K2

Vitamín K2 je dôležitý pre zdravé kosti aj srdce. Pomáha predchádzať osteoporóze, zlomeninám a redukuje riziko zápalov. K2 je lepšie stráviteľná forma vitamínu K užitočná práve pre kosti a tkanivo. V strave ho máme nedostatok, preto ho musíme pravidelne dopĺňať. Hlavnou funkciou vitamínu K2 je zaistenie správneho pohybu vápnika v organizme, aby sme ho mali dostatok v kostiach a zuboch, kde ho potrebujeme, a naopak sa neukladal v mäkkých tkanivách a cievach, kde by nám škodil. Hlavným benefitom pre športovcov je jeho pomerne vysoká schopnosť zlepšovať pevnosť kostí.

Zinok

Zinok je pre náš organizmus absolútne nenahraditeľným esenciálnym minerálom. Má vplyv v podstate na všetky funkcie v tele od hlavy až po päty. Stačí ho málo, ale má veľký prínos. Pomáha udržiavať prirodzenú hladinu testosterónu v krvi, podporuje imunitný systém, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, vlasov, nechtov a pokožky a podieľa sa na metabolizme makroživín. Dobre zásobený organizmus sa vám odvďačí v mnohých smeroch.

zinek

CERTIFIKÁCIA

Náš výrobok prechádza kontrolami od organizácií, ktoré zaisťujú bezpečnosť a kvalitu výroby

e-logo.png

Spĺňa požiadavky Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín EFSA.

haccp.png

Máme zavedený systém HACCP, ktorý dbá na hygienu a kvalitu výroby.

LABORATÓRNE VYŠETRENIE

Mikrobiologické a chemické analýzy, protokol o skúške a zhodnotení:

Úvodná stránka

Pevné a pružné kĺby za 3, 2, 1 ...

Udržiavať vaše kĺby zdravé je dôležité pre dlhodobé udržanie kvality vášho života. Vráťte svojim kĺbom maximálnu pevnosť a pružnosť a dodajte im všetky potrebné živiny, aby ste si každý deň mohli užívať plný rozsah pohybu bez obmedzenia. Vyskúšajte Kloubin s dodaním za 24 hodín.
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24h

KLOUBIN je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

11 účinných látok

s overeným účinkom

100% bezpečný nákup

platíte až pri prevzatí tovaru