Košík

Objednať po telefóne? +420 799 536 271 (Po – Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

ZLOŽENIE

unikátna kombinácia 11 účinných látok

glukosamín sulfát

Glukosamín sulfát

Glukosamín je nevyhnutným stavebným materiálom kostí a kĺbových chrupaviek. Prispieva k udržaniu pružnosti a pohyblivosti kĺbov. Dôležitý je najmä pre športovcov, ktorí kladú dôraz na pevnosť šliach a kostí, ich správne pretiahnutie a na vysoký rozsah pohybu.

Chondroitín sulfát

Tvorí hlavnú zložku kĺbových chrupaviek, ktoré povzbudzuje k tvorbe kolagénu. Podporuje pružnosť a pohyblivosť kĺbov a pozitívne ovplyvňuje ich metabolickú rovnováhu. Priaznivý vplyv chondroitín sulfátu sa prejavuje asi po 4-6 týždňoch užívania a pretrváva ešte niekoľko týždňov. Kombinácia glukosamínu a chondroitínu je vždy výhodnejšie ako podanie samotnej látky.

chondroitín sulfát
MSM (Metylsulfonylmetán)

MSM (Metylsulfonylmetán)

Metylsulfonylmetán je kĺbová výživa, ktorá prospieva kĺbom i kostiam. Síce znie dosť chemicky, ale je to organická zlúčenina prirodzene sa vyskytujúce v ľudskom tele, kde sa podieľa na rôznych metabolických procesoch. Podporuje správne využitie vápnika a fosforu a tým udržiava optimálnu pružnosť a pohyblivosť kĺbov.

Kadidlovník pílovitý
(Boswellia serrata)

Synonymum pre kĺby. To je Kadidlovník pílovitý. Ten prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov. Kadidlovník pílovitý tiež priaznivo pôsobí na normálnu činnosť srdca, hladinu cholesterolu v krvi a normálnu funkciu dýchacieho systému. Na poriadny výšľap do kopca úplne ideálne.

Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata extrakt)
Hydrolyzovaný kolagen

Hydrolyzovaný kolagén typu I a II

Kloubin ako jeden z mála prípravkov na trhu obsahuje hneď dva typy hydrolyzovaného kolagénu, na ktorom závisí sila a odolnosť vašej chrupavky. Hydrolyzovaný, teda štiepený kolagén je stráviteľnejšie, lepšie sa vstrebáva a vo vašom tele tak dôjde k jeho vyššej využiteľnosti. Vďaka správnej hladine kolagénu v tele sa organizmus lepšie regeneruje a vaše chrupavky, šľachy, svalstvo a tkanivá majú dostatok správnej výživy.

Vitamín C

Bez céčka sa jednoducho nezaobídete. Pozná ho síce úplne každý, málokto ale vie, že je tiež veľmi dôležitý pre pohybový aparát. Významne ovplyvňuje tvorbu spojivových tkanív a metabolizmus kolagénu, ktorý má zásadný vplyv na funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Dbať na vyšší prísun vitamínu C by mali hlavne fyzicky aktívni ľudia, fajčiari a seniori. Väčšina z nás však v strave nepokryje odporúčanú dennú dávku a preto je vhodné do pravidelne dopĺňať. Nedostatok vitamínu C sa môže prejavovať napríklad únavou.

vitamín C na kĺby
vitamín D na kĺby

Vitamín D3

Déčko je slnečným vitamínom a teda najľahšie prijímaným, avšak jeho nedostatkom v dnešnej dobe trpí 59% populácie. Vitamín D3 prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, správne látkovej premene dôležité pre tvorbu energie, k normálnej zrážanlivosti krvi a je dôležitý pre udržanie zdravých kostí a zubov. Pomáha tiež udržiavať zdravú imunitu. V našich končinách, kde si slniečka príliš neužijeme, sa déčko vyplatí dopĺňať po celý rok.

Kyselina hyalurónová

Kyselina hyalurónová je kľúčovou súčasťou synoviálnej tekutiny, ktorá pomáha mazať a chrániť kĺby pred opotrebovaním. Vďaka svojej vysokej viskozite a elastickej povahe poskytuje kyselina hyalurónová tlmiaci efekt, ktorý znižuje vplyv a stres na kĺbové povrchy. Kyselina hyalurónová môže podporovať zdravie a integritu kĺbovej chrupavky, ktorá je kľúčová pre plynulý pohyb kĺbov.

kyselina-hyaluronova
vitamín K2 na kĺby

Vitamín K2

Vitamín K2 je dôležitý pre zdravé kosti i srdce. Pomáha predchádzať osteoporóze, zlomeninám a redukuje riziko zápalov. K2 je lepšie stráviteľná forma vitamínu K užitočná práve pre kosti a tkanivo. V strave ho máme nedostatok, preto ho musíme pravidelne dopĺňať. Hlavnou funkciou vitamínu K2 je zabezpečenie správneho pohybu vápnika v organizme, aby sme ho mali dostatok v kostiach a zuboch, kde ho potrebujeme, a naopak sa neukladal v mäkkých tkanivách a cievach, kde by nám škodil. Hlavným benefitom pre športovcov je jeho pomerne vysoká schopnosť zlepšovať pevnosť kostí.

Zinok

Zinok je pre náš organizmus absolútne nenahraditeľným esenciálnym minerálom. Má vplyv v podstate na všetky funkcie v tele od hlavy až k päte. Stačí ho málo, ale má veľký prínos. Pomáha udržovať prirodzenú hladinu testosterónu v krvi, podporuje imunitný systém, prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky a podieľa sa na metabolizme makroživín. Dobre zásobený organizmus sa vám odvďačí v mnohých smeroch.

zinek

Kompletné zloženie

Výživová zložka (množstvo v dennej dávke – 2 kapsule) RHP * (2 kapsule)
Glukosamín sulfát 670 mg nie je určená
Chondroitín sulfát 300 mg nie je určená
Hydrolyzovaný kolagén typu I + II 50 mg nie je určená
MSM 200 mg nie je určená
Boswellia serrata extrakt (65% boswellické kyseliny) 100 mg nie je určená
Vitamín C 40 mg 50 %
Vitamín D3 2,50 μg 50 %
Vitamín K2 37,5 μg 50 %
Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) 40 mg nie je určená
Zinok (citrát zinočnatý) 5 mg 50 %
Stearan horečnatý – rastlinný 10 mg nie je určená

* RHP = referenčná hodnota príjmu

Spätná väzba na KLOUBIN®

ČO O NÁS HOVORIA OSTATNÍ

Či nehovoríme stále len my. Prečítajte si názory našich zákazníkov

Kupovala jsem na doporučení známe a nelituji toho. Když to porovnám s výživami, které jsem užívala dříve, tak žádná neměla takto komplexní složení. Určitě to bude mít něco do sebe a díky tomu opravdu funguje.

Radka

Radka

Nevěřila jsem, ale otoky a bolesti kloubů se opravdu zmírnily. Děkuji, doporučím vás dále.

Naďa

Naďa

naprostá spokojenost

bez foto

Veronika

doporučila mi ho známá a musim říct, že se cítím lépe

Monika

Monika

Testoval jsem toho více, ale Kloubin zatím v poměru cena/výkon velmi dobrý. Máte mou pochvalu.

bez foto

Richard

Splnilo svůj účel - klouby bolí méně. Budu užívat dále.

Jarda

Jarda

Ulevilo mi to od bolesti kloubů, takže hodnotím kladně..

bez foto

Pan Milan

Nemam co vytknout. Hodně v práci přetěžuji kolenní klouby (řidič VZV) a Kloubin mi vážně pomohl je lépe vyživit. Bolesti teď vůbec nepociťuji.

Michal

Michal

funguje

bez foto

Milan

Najezdim na kole 300-500 km mesicne a tohle beru na udrzbu. Vstrebatelnost mi prijde dobra, druhy den po aktivite nic necitim.

bez foto

Robert

Ráda chodím na delší procházky a bolest kloubů se již dostavila (63 let). Kloubin fakt dokáže ulevit.

Zuzka

Zuzka

je to ok

bez foto

Adam

CERTIFIKÁCIA

Náš výrobok prechádza kontrolami od organizácií, ktoré zaisťujú bezpečnosť a kvalitu výroby

e-logo.png

Zodpovedá požiadavkám Európskemu úradu pre bezpečnosť potravín EFSA.

i-loho.png

Spĺňa certifikáciu IFS Food. Štandard sa týka bezpečnosti výrobkov.

haccp.png

Máme zavedený systém HACCP, ktorý dbá na hygienu a kvalitu výroby.

Zloženie

Pevné a pružné kĺby za 3, 2, 1 ...

Udržiavať vaše kĺby zdravé je dôležité pre dlhodobé udržanie kvality vášho života. Vráťte svojim kĺbom maximálnu pevnosť a pružnosť a dodajte im všetky potrebné živiny, aby ste si každý deň mohli užívať plný rozsah pohybu bez obmedzenia. Vyskúšajte Kloubin s dodaním do 48 hodín.
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24h

KLOUBIN je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

11 účinných látok

s overeným účinkom

100% bezpečný nákup

platíte až pri prevzatí tovaru