Košík

Objednať po telefóne? +420 799 536 271 (Po – Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

ZLOŽENIE

unikátna kombinácia 11 účinných látok

glukosamín sulfát

Glukosamín sulfát

Glukosamín je nevyhnutným stavebným materiálom kostí a kĺbových chrupaviek. Prispieva k udržaniu pružnosti a pohyblivosti kĺbov. Dôležitý je najmä pre športovcov, ktorí kladú dôraz na pevnosť šliach a kostí, ich správne pretiahnutie a na vysoký rozsah pohybu.

Chondroitín sulfát

Tvorí hlavnú zložku kĺbových chrupaviek, ktoré povzbudzuje k tvorbe kolagénu. Podporuje pružnosť a pohyblivosť kĺbov a pozitívne ovplyvňuje ich metabolickú rovnováhu. Priaznivý vplyv chondroitín sulfátu sa prejavuje asi po 4-6 týždňoch užívania a pretrváva ešte niekoľko týždňov. Kombinácia glukosamínu a chondroitínu je vždy výhodnejšie ako podanie samotnej látky.

chondroitín sulfát
MSM (Metylsulfonylmetán)

MSM (Metylsulfonylmetán)

Metylsulfonylmetán je kĺbová výživa, ktorá prospieva kĺbom i kostiam. Síce znie dosť chemicky, ale je to organická zlúčenina prirodzene sa vyskytujúce v ľudskom tele, kde sa podieľa na rôznych metabolických procesoch. Podporuje správne využitie vápnika a fosforu a tým udržiava optimálnu pružnosť a pohyblivosť kĺbov.

Kadidlovník pílovitý
(Boswellia serrata)

Synonymum pre kĺby. To je Kadidlovník pílovitý. Ten prispieva k normálnemu stavu kostí a kĺbov. Kadidlovník pílovitý tiež priaznivo pôsobí na normálnu činnosť srdca, hladinu cholesterolu v krvi a normálnu funkciu dýchacieho systému. Na poriadny výšľap do kopca úplne ideálne.

Kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata extrakt)
Hydrolyzovaný kolagen

Hydrolyzovaný kolagén typu I a II

Kloubin ako jeden z mála prípravkov na trhu obsahuje hneď dva typy hydrolyzovaného kolagénu, na ktorom závisí sila a odolnosť vašej chrupavky. Hydrolyzovaný, teda štiepený kolagén je stráviteľnejšie, lepšie sa vstrebáva a vo vašom tele tak dôjde k jeho vyššej využiteľnosti. Vďaka správnej hladine kolagénu v tele sa organizmus lepšie regeneruje a vaše chrupavky, šľachy, svalstvo a tkanivá majú dostatok správnej výživy.

Vitamín C

Bez céčka sa jednoducho nezaobídete. Pozná ho síce úplne každý, málokto ale vie, že je tiež veľmi dôležitý pre pohybový aparát. Významne ovplyvňuje tvorbu spojivových tkanív a metabolizmus kolagénu, ktorý má zásadný vplyv na funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože a zubov. Dbať na vyšší prísun vitamínu C by mali hlavne fyzicky aktívni ľudia, fajčiari a seniori. Väčšina z nás však v strave nepokryje odporúčanú dennú dávku a preto je vhodné do pravidelne dopĺňať. Nedostatok vitamínu C sa môže prejavovať napríklad únavou.

vitamín C na kĺby
vitamín D na kĺby

Vitamín D3

Déčko je slnečným vitamínom a teda najľahšie prijímaným, avšak jeho nedostatkom v dnešnej dobe trpí 59% populácie. Vitamín D3 prispieva k normálnemu fungovaniu svalov, správne látkovej premene dôležité pre tvorbu energie, k normálnej zrážanlivosti krvi a je dôležitý pre udržanie zdravých kostí a zubov. Pomáha tiež udržiavať zdravú imunitu a zabezpečuje lepšie vstrebávanie a využitie vápnika v ľudskom tele. V našich končinách, kde si slniečka príliš neužijeme, sa déčko vyplatí dopĺňať po celý rok.

Vápnik

Vápnik nás drží pohromade. Tvorí totiž základ našich kostí a zubov a zodpovedá za ich tvrdosť a pevnosť. Bez vápnika sa naše kosti oveľa ľahšie lámu a jeho dlhodobý nedostatok vedie k osteoporóze. Okrem toho ale plní kľúčovú úlohu aj počas ďalších telesných procesov. Podieľa sa na vedení nervových vzruchov, sťahovanie a relaxáciu svalov, napomáha zrážanlivosti krvi a tiež udržanie normálneho srdcového tepu.

vápnik
vitamín K2 na kĺby

Vitamín K2

Vitamín K2 je dôležitý pre zdravé kosti i srdce. Pomáha predchádzať osteoporóze, zlomeninám a redukuje riziko zápalov. K2 je lepšie stráviteľná forma vitamínu K užitočná práve pre kosti a tkanivo. V strave ho máme nedostatok, preto ho musíme pravidelne dopĺňať. Hlavnou funkciou vitamínu K2 je zabezpečenie správneho pohybu vápnika v organizme, aby sme ho mali dostatok v kostiach a zuboch, kde ho potrebujeme, a naopak sa neukladal v mäkkých tkanivách a cievach, kde by nám škodil. Hlavným benefitom pre športovcov je jeho pomerne vysoká schopnosť zlepšovať pevnosť kostí.

Zinok

Zinok je pre náš organizmus absolútne nenahraditeľným esenciálnym minerálom. Má vplyv v podstate na všetky funkcie v tele od hlavy až k päte. Stačí ho málo, ale má veľký prínos. Pomáha udržovať prirodzenú hladinu testosterónu v krvi, podporuje imunitný systém, prispieva k udržaniu zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky a podieľa sa na metabolizme makroživín. Dobre zásobený organizmus sa vám odvďačí v mnohých smeroch.

zinek

Kompletné zloženie

Zložka (množstvo v 1 kapsuli) RHP * (1 kapsula)
Glukosamín sulfát 300 mg nie je určená
Chondroitín sulfát 150 mg nie je určená
Hydrolyzovaný kolagén typu I + II 20 mg nie je určená
MSM 100 mg nie je určená
Boswellia serrata extrakt (65% boswellické kyseliny) 50 mg nie je určená
Vitamín C 20 mg 25 %
Vitamín D3 2,5 μg 50 %
Vitamín K2 37,5 μg 50 %
Vápnik (uhličitan vápenatý 20 mg 2,5 %
Zinok (citrát zinočnatý) 5 mg 50 %
Stearan horečnatý – rastlinný 5 mg nie je určená

* RHP = referenčná hodnota príjmu

Spätná väzba na KLOUBIN®

ČO O NÁS HOVORIA OSTATNÍ

Či nehovoríme stále len my. Prečítajte si názory našich zákazníkov

Nevěřila jsem, ale otoky a bolesti kloubů se opravdu zmírnily. Děkuji, doporučím vás dále.

Naďa

Naďa

naprostá spokojenost

bez foto

Veronika

doporučila mi ho známá a musim říct, že se cítím lépe

Monika

Monika

Testoval jsem toho více, ale Kloubin zatím v poměru cena/výkon velmi dobrý. Máte mou pochvalu.

bez foto

Richard

Splnilo svůj účel - klouby bolí méně. Budu užívat dále.

Jarda

Jarda

Ulevilo mi to od bolesti kloubů, takže hodnotím kladně..

bez foto

Pan Milan

Nemam co vytknout. Hodně v práci přetěžuji kolenní klouby (řidič VZV) a Kloubin mi vážně pomohl je lépe vyživit. Bolesti teď vůbec nepociťuji.

Michal

Michal

funguje

bez foto

Milan

Najezdim na kole 300-500 km mesicne a tohle beru na udrzbu. Vstrebatelnost mi prijde dobra, druhy den po aktivite nic necitim.

bez foto

Robert

Ráda chodím na delší procházky a bolest kloubů se již dostavila (63 let). Kloubin fakt dokáže ulevit.

Zuzka

Zuzka

je to ok

bez foto

Adam

užívám nepravidelně, pouze když cítim bolesti

bez foto

Tom

CERTIFIKÁCIA

Náš výrobok prechádza kontrolami od organizácií, ktoré zaisťujú bezpečnosť a kvalitu výroby

e-logo.png

Zodpovedá požiadavkám Európskemu úradu pre bezpečnosť potravín EFSA.

i-loho.png

Spĺňa certifikáciu IFS Food. Štandard sa týka bezpečnosti výrobkov.

haccp.png

Máme zavedený systém HACCP, ktorý dbá na hygienu a kvalitu výroby.

Zloženie

Pevné a pružné kĺby za 3, 2, 1 ...

Udržiavať vaše kĺby zdravé je dôležité pre dlhodobé udržanie kvality vášho života. Vráťte svojim kĺbom maximálnu pevnosť a pružnosť a dodajte im všetky potrebné živiny, aby ste si každý deň mohli užívať plný rozsah pohybu bez obmedzenia. Vyskúšajte Kloubin s dodaním do 48 hodín.
Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24h

KLOUBIN je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

11 účinných látok

s overeným účinkom

100% bezpečný nákup

platíte až pri prevzatí tovaru