Košík

Objednať po telefóne? +420 799 536 271 (Po – Pi: 9-17h)

Objednajte 2+ balenia a dopravu platíme my.

konopná mast na kĺby

Konopná masť: Aké sú jej účinky na kĺby?

Konopnú masť na boľavé kĺby nájdete v každej dobrej lekárni. Je však naozaj taká účinná, ako sa o nej hovorí? Ak sa o ňom chcete dozvedieť čo najviac, budeme radi, ak budete pokračovať v čítaní.

Konope má v našej spoločnosti kontroverznú povesť. Donedávna sa považovalo za nebezpečnú drogu. Hoci je aj v súčasnosti jej používanie prísne regulované (rovnako ako jej pestovanie), pomaly sa otvárajú dvere jej liečebnému využitiu.

Samozrejme, nebudeme vás nabádať, aby ste začali pestovať konope doma. (Najmä ak ide o psychotropné látky.) Ak vám však lekár predpíše lekárske konope z lekárne, poradíme vám, ako ho môžete použiť na výrobu domácej masti.

konopná masť účinky

Čo lieči konopná masť?

Najčastejšie sa používa konopná masť na boľavé kĺby. Najmä pokiaľ ide o artritickú bolesť, ktorá môže u niektorých pacientov spôsobiť fyzické ochrnutie. Na tento zdravotný problém neexistuje účinný liek.

Niektorí pacienti preto môžu získať lekárske konope na predpis, ktoré je dostupné v lekárni. (Dostávajú ho málo a je ťažké ho nájsť. Je to však jediný legálny spôsob, ako ho získať.)

11 účinných látok pre maximálny výsledok
Kloubin – pre život v pohybe

Kloubin je intenzívna kĺbová výživa vyvinutá špeciálne pre ľudí, dobre sa vstrebáva a pohodlne užíva vo forme kapsúl. Kombinácia 11 účinných látok má všetko potrebné pre zdravé svaly, kosti a kĺby.

Vyskúšajte českú kĺbovú výživu Kĺbin a zažite pohyb bez starostí.

Okrem toho sa konopná masť alebo konopný olej používa pri chronickej bolesti. Najmä v prípade tých, ktoré sú spôsobené prebiehajúcimi zápalovými procesmi.

čo lieči konopná masť

Účinky konopnej masti

Účinky konopnej masti sú rôzne. Bohužiaľ, pri mnohých problémoch nie je možné získať lekárske konope. Takže sa budete musieť spoľahnúť na už vyrobené produkty (ktoré má dnes v ponuke každá druhá lepšia značka). 

Konopná masť pomôže pri:

  • Zmiernenie ekzémov a kožných problémov
  • Zmiernenie bolesti spôsobenej periférnou neuropatiou
  • Zmiernenie bolesti čeľuste

Pri konopných mastiach by ste sa však nemali vždy riadiť len ich cenou. Zloženie je dôležité. Účinnejšie produkty sú pravdepodobne drahšie. Poskytnú vám však účinnejšiu pomoc.

Konopná masť

Konopná masť na kĺby

Problémy s kĺbmi môžu byť spôsobené zápalom kĺbov. (Niekedy imunitný systém človeka zlyhá.) Kvalitná konopná masť na kĺby by mala tento zápal zmierniť. To by malo pomôcť zlepšiť fyzický aj psychický stav pacienta.

Problémy s kĺbmi môžu byť spôsobené zápalom kĺbov. (Niekedy imunitný systém človeka zlyhá.) Kvalitná konopná masť na kĺby by mala tento zápal zmierniť. To by malo pomôcť zlepšiť fyzický aj psychický stav pacienta.

Čo môžem urobiť pre zdravie kĺbov?

Ak potrebujete zmierniť akútnu bolesť kĺbov, je dobrým riešením použitie masti na kĺby. Z dlhodobého hľadiska je však najlepšou stratégiou každodenné užívanie kvalitnej kĺbovej výživy, ktorá pomáha zmierňovať bolesti kĺbov a podporuje normálne zdravie pohybového aparátu a chrupaviek. Správnu voľbu spoznáte podľa toho, že medzi zložkami nájdete glukozamín, chondroitín, MSM, kolagén, kadidlovník pilovitý a mnoho ďalších látok, ktoré poskytujú správnu starostlivosť o kĺby. Preto si vyberte kĺbovú výživu, ktorá tieto látky obsahuje.

Laboratórne testovaná a zákazníkmi overená kĺbová výživa pre život v pohybe

To ma zaujíma

kĺbová výživa Kĺbin

Doprava zdarma

pri 2+ ks, dodanie za 24h

KLOUBIN je vždy skladom

a bleskovo vám ho doručíme

11 účinných látok

s overeným účinkom

100% bezpečný nákup

platíte až pri prevzatí tovaru

Nepremeškajte výhodnú ponuku!
Balíček kĺbovej výživy Kloubin je v tejto chvíli zľavnený na obmedzenú dobu.
Doprava zdarma
Výhodné balenie